Skarpetki

Skarpetki męskie białe, soxy - sklep Choice Underwear

Skarpetki białe z logo w kolorze czerwonym, lub kolorze marki - szarym - występują w dwóch rozmiarach 39-42 i 43-46. Są to skarpetki chętnie noszone przez kobiety i mężczyzn, ponieważ ich fason jest sportowy a przede wszystkim klasyczny i niekoniecznie dedykowany jednej płci. Dołożyliśmy starań, żeby logo kontrastowało z bielą skarpetki. Nasze białe skarpetki są bardzo wygodne i doskonale pasują do każdego rodzaju obuwia. Zawierają wysokogatunkową bawełnę "czesaną" dzięki której stopa się nie poci. Bawełna wcześniej została poddana specjalnemu procesowi merceryzacji dzięki czemu skarpetki są trwalsze w porównaniu z innymi sprzedawanymi na rynku.

W żadnym innym sklepie nie znajdziesz skarpetek z logo CHOICE które będą pasować do Twojego wyjątkowego stylu. Tworząc soxy kierowaliśmy się tym, żeby wyjść naprzeciw potrzebom, których oczekują nasi klienci. Skarpetki męskie białe uzupełniają naszą ofertę o kolejny produkt, który nosimy pod spodniami. 

Kupując bieliznę Choice Underwear na prezent nie zapomnij dokupić skarpetek, które będą dodatkowym elementem niespodzianki!

Jest 9 produktów.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji