Slipy

Slipy męskie - sklep Choice Underwear

Od dawna wiadomo, że mężczyźni to "Herosi", którzy z zaangażowaniem oddają się swoim pasjom. Warto pamiętać, że ważna jest też tego oprawa. Slipy męskie które tworzymy dla Was, są wykonane z bardzo trwałego materiału. Bawełna z domieszką elastanu doskonale przylega do ciała i eksponuje męskie kształty. Każdy kto ceni sobie nie tylko wygląd ale i wygodę a nadal uwielbia slipy powinien pomyśleć nad zakupem męskich slipów w niebanalnych kolorach. Choice Underwear nie brakuje odwagi i fantazji, dlatego zwariowane soczyste kolory slipów Choice to najlepsze slipy męskie w sieci! Nasz sklep w swoim asortymencie posiada slipy, bokserki i wiele innych ciekawych fasonów które warto nosić blisko ciała.

Slipy Choice Underwear to klasyczne slipy krótkie w zwariowanych kolorach. Do produkcji męskich slipów wykorzystaliśmy bawełnę, która nie mechaci się oraz nie kulkuje, przez co żywotność slipów jest wydłużona. Posiadamy pełną gamę barw dzięki czemu możesz poprawić sobie humor kupując najbardziej szalony kolor. Łączenie gumy w męskich slipach CHOICE zostało skrzętnie ukryte pod naszywką z naszym logo.  Krój klasyczny przeznaczony dla każdej grupy wiekowej.

Jeśli nie jesteś tradycjonalistą i lubisz wygodne slipy koniecznie powinieneś zapoznać się z ofertą Choice Underwear, żeby Twój wizerunek był dopracowany w każdym calu!

Jest 10 produktów.

Pokazano 1-10 z 10 pozycji