O nas

Bielizna męska w której się specjalizujemy została od początku do końca zaprojektowana w Polsce! Choice Underwear to bielizna dla mężczyzn ceniących komfort i wygodę. Nasze kolekcje są inspirowane sztuką i tworzone tak, by uzyskać komfort podczas noszenia. Są to klasyczne fasony, wzbogacone o nietuzinkową formę i niebanalne kolory, byś Ty mógł wyróżniać się na tle innych. Wbudowana w bokserki męskie kieszonka, nie tylko doskonale sprawdza się podczas aktywnego uprawiania sportu, ale dla mężczyzny dbającego o swoje ciało i zna swoje mocne strony, pozwoli wyeksponować jego atuty.
Dzisiaj metka "Made In Poland" nabiera zupełnie nowego znaczenia. Nie tylko wspierasz polską gospodarkę, ale też wspierasz nas - twórców - którzy w związku z rosnącym zapotrzebowaniem na bieliznę sportową uruchomili sklep internetowy z bielizną męską. Męska bielizna online tylko u nas!

Tkanina

Tkanina jest dokładnie tym, czego potrzebuje Twoja skóra, a to wszystko dzięki zaawansowanej technologii produkcji oraz starannej selekcji bawełny.

Guma

Żakardowa. Została stworzona na potrzeby marki CHOICE zgodnie z naszymi wytycznymi. Jej szerokość to 50mm.

Opakowanie

Opakowanie to nowoczesna metalowa puszka, która kryje w sobie elegancki produkt.